Medyum Abidin Hoca Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yaşamın getirilerine ayak uydurmaya çalışan insanlar, birçok kez hayatlarında değişik durumları yaşamak zorunda kalmışlardır. Öyle ki bu durumlardan kurtulmak adına da çeşitli şekillerde hayatlarına yön vermeyi düşünmüşlerdir. Çözüm oylu olabilecek birçok konuda kendi gelişimlerine önem veren fakat bunda başarılı olamayan insanlar, medyumlarla karşılaştıkları vakit bu medyumların kendi sıkıntılarına bir etki edeceklerini düşünmektedirler. Bu yüzden medyum araştırmalarını da sürdüren insanlar, Medyum Abidin Hoca gibi medyumları araştırarak en azından bir fikir almayı denemektedirler. Bundan dolayı bizler de kendisi hakkında birkaç cümle kurarak bu hususta araştırma yapan insanların okuyabileceği bir yazı yazmak istedik. Yazımızın devamını okuyarak ilgili medyum hakkında daha farklı bilgileri elde edebilirsiniz.

Medyum Abidin Hoca Yorumları Nelerdir

Genel anlamda insanlar yaşamış oldukları şeyler sonucunda gerek yazılı gerekse de sözlü olarak çeşitli yorumlar yapmayı sevmektedirler. Bundan dolayı medyumlarla ilgili de çeşitli durumlar söz konusu olduğu zaman bu tarz yorumları yapmayı denemektedirler. Bu yorumların diğer insanlar açısından da oldukça yararlı sayılabilecek niteliği vardır. Öyle ki bir insan medyumla iletişime geçip gerçek yaşantısından kopan durumları yorumlarda belirttiği zaman diğer insanların da bu tür şeyleri okuyup etkilenmesi oldukça normal olacaktır. Bu etkilenmeden başka kendi yolunu da yani medyumla olan iletişim yolunu da buradan devam ettirecektir. Bundan dolayı yararlı bir niteliği var olmuş olacaktır.

Medyum Abidin Hoca Hakkında Şikayet

Önyargılardan kopup gelen şeylerin şikayetlere dönüşmesi oldukça hızlı bir oluşumdur. Bundan dolayı şikayetlerin çokluğu ya da azlığı tartışılmamakla beraber her konuda her şekilde şikayetlerin olması beklenilen bir durumdur. Öyle ki tüm insanların bir anda memnun edilebilmesi de oldukça zor bir olay olması bakımından bu tür şikayetlerin ya da medyum araştırmalarında Medyum Abidin Hoca ile ilgili şikayetlerin olması da olmaması da oldukça normal karşılanabilir.

Medyum Abidin Hoca Dolandırıcı mı Yoksa Güvenilir mi

Büyük bir çoğunluk daima güven duygusuyla hareket etmektedirler. Bundan dolayı insanlar bir iletişim kuracakları zaman da bu duyguya yönelik çeşitli davranışlar sergilemektedirler. Özellikle medyum araştırmaları yapan insanlar, hayatlarındaki sıkıntılara bir ek olarak medyumların dolandırıcı olup kendilerini sıkıntıya sokmalarını istemediklerinden dolayı medyumların dolandırıcı olup olmadıklarını merak ederek onlara güvenebilecek bir hale gelmeyi de istemektedirler. Bu yüzden onların güvenilir mi yoksa sahtekar kimseler mi olduklarına dair sordukları sorulara cevap aramaktadırlar. Bu cevapları karşılaştırmalı deneyimlerin sonuçlarına bakarak bulabileceklerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here