Eskiden sadece çevremizdeki kişiler aracılığı ile medyum ya da hocaları tanır ve iletişime geçerdik. Dolayısıyla kısıtlı bilgilere erişimimiz olurdu. Artık gelişen teknoloji sayesinde uçsuz bucaksız bir bilgi ağına sahibiz ve istediğimiz her bilgiye, her insana internetten ulaşabiliyoruz. Böyle olunca da karşımıza medyum hocalık konusunda pek çok isim çıkıyor. Medyum Burak Hoca da bu isimlerden bir tanesidir. Medyum Burak Hoca kimdir Medyum Burak Hoca dolandırıcı mı Medyum Burak Hoca yorumları Medyum Burak Hoca güvenilir mi gibi konular çok fazla araştırılıyor. Bu yazıda tüm bu konuları sizler için derledik ve en güvenilir bilgileri size sunduk. İyi okumalar dileriz.

Eğer Medyum Burak Hoca ile ilgili bir bilginiz var ise sitemizden hemen yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

Medyum Burak Kimdir

Medyum hocalık işini yaptığı bilinen Medyum Burak Hoca’nın bazı büyü işlemlerini yaptığı da söylenir. Bu büyü işlemleri ve çeşitleri arasında şak büyüleri, bağlama büyüleri, giden kişiyi geri döndürme büyüsü, soğutma büyüsü gibi çeşitli büyüler yer alır. Ama bu kişinin kim olduğu konusunda esas üzerinde durulması gereken nokta kişinin kendisini nasıl tanıttığı değil, onu tanıyan insanların onu nasıl tanımladığıdır. O yüzden gerçek bilgileri erişmek için sizin, bu kişi tanıyan insanların yorumlarını okumak gerekir.

Medyum Burak Hoca Dolandırıcı Mı

Medyum hocalık alanında dolandırıcılar her yeri kuşatmış durumda. Bu yüzden bir medyum hoca bulduğumuzda ona güvenmek konusunda büyük endişe içerisinde oluyoruz ki bu oldukça normal bir durumdur. Medyum Burak Hoca dolandırıcı mı konusunda onun dolandırıcı olduğunu söyleyen pek çok insanla karşılaşıyor iken aynı zamanda işini iyi yaptığını, dolandırıcı olmadığını söyleyen insanlar da bulunuyor. Eğer Medyum Burak Hoca’nın dolandırıcı olduğundan emin iseniz lütfen yorum yapıp belirtin. Ya da tam tersine o bir dolandırıcı değil ise de bunu anlaşılır bir dilde yazarak bizimle paylaşın. Medyum Burak referansları için siteye göz atın. Ayrıca medyum burak şikayet var gibi aramları da sitemizde yapabilirsiniz.

Medyum Burak Hoca Güvenilir Mi

Onun dolandırıcı, sahtekâr ya da güvenilir olup olmadığını öğrenmek için iyi bir araştırma yapmalı ve doğru bilgilere ulaşmalısınız. En doğru bilgilere de insanların onun hakkında anlattığı olaylardan ulaşırsınız. Bu yüzden eğer Medyum Burak Hoca güvenilir mi sorusunun yanıtını arıyor iseniz hemen hakkındaki yorumları okuyun.

Medyum Burak Hoca Yorumları Yapmak

Medyum Burak Hoca yorumları yapmak için sitemizde yorum yapabilirsiniz. Yorum yapar iken dikkat etmeniz gereken tek şey gerçek olayları anlatmak ve argo kelime kullanmadan bunları yazıp paylaşmaktır.

3 YORUMLAR

 1. Evlenmeden önce bambaşka bir insandı eşim resmen kanatsız bir melek gibi,evlendikten
  sonra sanırım aldığı sorumluluklardan,yaptığı hayat mücadelesinden vs vs farklı bir insana
  bürünmüştü resmen,bazen anlamlandıramıyordum davranışlarını 2 çocuğumun hatrına bide çaresizliğim var tabiki sesimi çıkartamıyordum işte,konuşmakta sonuç vermiyordu,düzelmiyordu,düzeltemiyordu kendini belkide bu onun elinde olan bişey değildine bileyim bilemedim bende…son zamanlarda hergün eve alkollü gelmeye başladı resmen burnunun ucunu görmüyordu,sonra evde biyerde sızıp kalıyordu artık beraber bi paylaşımımız kalmamıştı ve artık beraber bile yatmıyorduk çok üstünede gitmek istemiyordum açıkçası sessizce gözlemliyordum sadece…kardeşimledertleşiriz biz hep olanı biteni herşeyi,oda görümcesinin
  benzer durumdan müzdarip olduğunu ve Burak hoca diye bi hoca sayesinde kurtulduğunu söyledi hemen telini istedik görümcesinden 0533 371 89 94 nolu telini aradık ve hocam bize eşimin alkoldan soğuması evine bağlanması içinbi celp işlemi yaptı kargoyla gönderip okumalarını gerçekleştirdi,inanın arkadaşlar değişimi hafta hafta yaşadım şaşkınlıkla şuan eşim alkolü bıraktı ve beraber paylaşıyoruz,beraber zamanımızı en güzel şekilde taze evliler gibi aşk ile
  geçiriyoruz sarmaş dolaş…tşkler burak hocam

 2. benim artık hayatta tek bir isteğim kalmıştı bir yuva kurmak,ama bunun için tabiki ilk başta
  düzgün bi koca adayı bulmak lazımdı ama bulamadım senelerdir 🙂 çirkinde bir kadın değilim zaten çirkinler daha şanslı bence,kör topalda olsun nasıl olursa olsun mantığımda olmadı tabiki yanıma biraz yakışan,kültürlü düzgün ahlaklı bir adam olsun yani…bu konuda gitmediğim hoca yaptırmadığım işlem kalmadı,enson tesadüf eseri Burak hocanın sitesine girip inceledim medyumburak@hotmail.com son şans verdim artık kendime,aradım herne kadar daha önce medyumlara para kaptırmış o lsamda arkadaşlar hala işini doğru düzgün yapan ve içinde Allah korkusu olan doğru dürüst hocalarda var,evlilik ve kısmet açma celp işlemi uyguladı Burak hocam ve ayrıca işlemin hiçbir yasağı yok dualarınıda kendisi okuyor arkadaşlarımla gittiğim bir fasıl mekanında 33.günde bir beyfendiyle bakıştık çok etkilendim ve sonrada tanışma faslı oldu İzmire yeni gelmiş iş dolayısıyla,şirket kurmuş burda vs vs şuan 45.gün ve ayaklarımı yerden kesicek bir ilişkiye başladım herşey çok çok yolunda ciddi ve seviyeli,Rabbim nazarlardan korusun Allah Burak hocadan razı olsun…

 3. Medyum Burak hoca ile bir çok islem yaptık etrafıma surekli öneriyorum kendisini. alanında cok basarılı birisi. kesinlikle tavsiye ederim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here