Medyum Burak Yorumları

Medyum hocalar ile ilgili en güvenilir ve en doğru bilgileri almak isteriz çünkü onlardan yardım isteyeceğimiz konular bizler için hayati önem taşımaktadır. İnternet üzerinde doğru bilgi arar iken çoğu zaman zorlanırız ve hangi bilgiye inanacağımızı bilemeyiz. Biz de bu konudaki kafa karışıklığınızı gidermek amacı ile en doğru ve güvenilir bilgileri topladık, bu yazıda size sunduk. Medyum Burak Hoca kimdir Medyum Burak Hoca güvenilir mi Medyum Burak Hoca şikayetleri nelerdir Medyum Burak Hoca sahtekar mı gibi önemli konuları öğrenmek için yazıyı okuyun.

Medyum Burak Hoca Kimdir?

Medyum Burak Hoca kimdir ile ilgili şunları söyleyebiliriz: Medyum Burak Hoca bu işi, medyum hocalık işini yapmaktadır. Dolayısıyla birtakım önemli ilimlere, Kuran ve havas gibi ilmi bilgilere sahiptir, eğitim almıştır. Aynı zamanda bu kişinin doğuştan gelen yeteneklere, manevi güce de sahip olması gerekir yoksa büyü işlemlerini gerçekleştiremez. Onun kim olduğu ile ilgili genel bilgiler bunlardır fakat daha detaylı bilgiler her zaman işimize daha çok yarar. Bu detaylı bilgileri de Medyum Burak Hoca yorumları içerisinde buluruz. Lütfen siz de diğer insanlar gibi bu kişi hakkında yorum yaparak gerçekleri anlatın.

Medyum Burak Hoca Güvenilir Mi?

Peki, Medyum Burak Hoca güvenilir midir? Karşılaştığımız, en çok sorulan sorulardan bir tanesi de bu sorudur. Bu soruya kesinlikle güvenilir bir hoca diyebiliriz. Onun güvenilir olup olmadığını onunla iletişime geçmek isteyen her insan bilmek ister. Çünkü kimse dolandırılmak, kandırılmak, vakit kaybetmek istemez.

Medyum Burak Hoca Yorumları Nelerdir?

Medyum Burak Hoca yorumları onun hakkında yapılan kötü, olumsuz olayları içeren yorumlardır. İnsanlar bu kişi ile olan deneyimlerinde olumsuz bir olay yaşadıysa bunu yorum yaparak belirtir ve şikayette bulunmuş olurlar. Şikayet yapmak her zaman için önemlidir çünkü o kişi eğer sahtekar, dolandırıcı ise başka insanların onun tuzağına düşmesi engellenmiş olunur. Siz de Medyum Burak Hoca şikayetleri yapabilir ve böylece yaşadığınız olayları başkalarının da yaşamaması için onları uyarabilirsiniz. Sitemiz size bu imkanı sunmaktadır. İstediğiniz zaman Medyum Burak Hoca şikayetleri ve Medyum Burak Hoca yorumları yapabilirsiniz.

Ayrıca Medyum Burak Hoca hakkındaki ya da onun gibi diğer medyum hocalar hakkında daha çeşitli bilgilere erişmek için sitemize girebilir, diğer içeriklere bakabilirsiniz.

Medyum Burak internet ortamından ve insanlardan edindiğimiz görüşlere göre güvenilir medyumluk hizmeti vermektedir. Kendisine medyumburak@gmail.com veya 0553 371 89 94 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

 1. mrb arkadaşlar daha önceleri tecrübelerime istinaden gittiğim hocalar yüzünden zaten bozuk
  olan psikolojim iyice bozuldu,hem umutlarımı hemde paralarımı yediler haram zıkkım olsun,ama umudumu yitirmedim en sonunda işini doğru dürüst yapan cüzzi miktarda aldığı parayı fazlasıyla hakeden doğru adres ve doğru hoca olan Burak Bey hocayı buldum…

  Sevgilimle 5 ay çıktık ve tmm güzel bir ilişki yaşadık lakin eski sevgilisiyle olan sorunları,hala parasal bi mevzudan görüşüyo olmaları,onunla kavga edip gerilip bana olur olmaz yere son zamanlarda sarması beni,bizim ilişkimizi çok yaraladı,üstüne üstlük hatalarını kabul etmeyip,telafi etmeye çalışmadan ben ayrılalım bu böyle olmuyo deyince direk tmm demesi beni çok derinden,üzdü ve daha sonrada eski sevgilisine döndüğünü duymak içime fena oturdu,kinlendim resmen bende en son netten onca olumsuz girişimin ardından bulduğum Burak hoca sayesinde onlara ayırma,soğutma celp
  işlemi yaptırdım,birdaha hiçbirzaman beraber olamasınlar diye,iananım bu işlem çok etkili,siz hiçbirşey yapmıyorsunuz sadece Burak hocanın gönderdiği işlemi takıyorsunuz,dualarını hocamız okuyor,siz bekliyordunuz ve ayrılmalarını benim gibi bir durumunuz varsa seyrediyorsunuz keyiflee…

  41 gün sonra kesin sonuca ulaştığımı duydum,çok kavga etmişler ve evraksal parasal muhabbetler vardı aralarında onun içinde birbirlerini mahkemeye vermişler,duyduklarıma çok memnun oldum,inşallah yanılıp benim kapıma gelmez onu fenaa kovarımm… kesinlikle hoca arayışına girmeyin arkadaşlar kesin adres burak hocadır teli :0553 371 89 94

 2. Merhaba 23 yaşındayım ismim Selda, okuduğum üniversitede zorunlu yaz stajı olduğu için herkes kadar stresliydim. Kötü bir staj dönemi geçirmek, ayak işlerini yapıp mesleğim hakkında herhangi bir şey öğrenmeyecek olmak beni çok yıpratıyordu.
  Ama bazen istemediğimiz şeyleri yapmak zorunda kalıyorduk ve bu da onlardan biriydi. İnternetten yaptığım başvurular sonucunda, dönüş yapan kurumsal bir firma ile görüşmeye gittim. Görüşmeme olumlu geçti ve kabul edildim. Burada kendimi kanıtlayabilirsem okuldan sonra işim hazır olur umuduyla eve döndüm. Oysa orada bulacağım şey bambaşkaymış…
  Staja başladığım gün yöneticilerden biri bana staj sürecimin nasıl olacağını anlattı. Birçok bölüm hakkında bilgim olması için her bölümde 7 gün geçirecektim. İlk olarak beni bir kadının yanına verdileri. Çok sevdim kendisini, cana yakın biriydi ve bana bir şeyler öğretebilmek için çaba gösteriyordu. Fakat ben sürekli çapraz masamda oturan adama bakıyordum. İlk görüşte aşık olmuştum acaba onun yanına verecekler mi diye düşünüyordum sürekli. 1 hafta boyunca gözümü ondan alamadım ve onun yanına geçebilmek için dua ettim. Tatlı ablanın yanında 1 hafta geçirdikten sonra yönetici geldi ve beni aşık olduğum yanına oturttu. Mutluluktan çığlık atmak istiyordum. İlk olarak kendini tanıttı, aşık olduğum adamın ismi Celal idi. Şirketin şirketin, yurtdışı şirketlerle iletişimini sağlıyordu.
  Ona hoşlandığımı belli edemiyordum, hiç bilmediğim bir ortamda olmak vs beni fazlasıyla geriyordu. Celal’in ise bana karşı bir şey hissettiğini düşünmüyorum, bunu belli edecek herhangi bir hareket yapmadı.
  Stajımın bitmesin 10 gün kadar kalmıştı ve artık bir şey yapmam gerekiyor diye düşündüm. İnternette araştırma yaparken Aşk Hamaylı gördüm ve o an kararımı verdim. Kime yaptıracağım konusunda araştırma yaparken Medyum Burak Hoca’ya denk geldim. Hakkında yapılan yüzlerce olumlu yorum vardı. O an aradığım hocayı bulduğuma karar verdim. Kendisini aradım ve durumumu anlattım. Bu benim için bir rüya gibiydi.
  Hemen kabul ettim ve kendisine ne zaman yapabileceğini sordum. Şansıma Burak Hoca’nın da boşluğu varmış.
  Bir gün ofise gittiğimde aşık olduğum adam, bana aşık olacaktı. Bu hissi tarif edemem. Tesir süresini beklerken heyecan kat sayım zirve yaptı. Yerimde duramıyordum adeta… Bir gün işe gittiğimde Celal’in bana bakışlarında bariz bir değişiklik vardı. Sürekli yanımda olmak istiyordu. İlk kez öğlen yemeğine birlikte çıktık. Mesai boyunca bana baktı. Aşık olduğum adam, bana aşıktı. O kadar heyecanlıydım ki kendimde değildim resmen.
  Bana iş çıkışında bir şeyler içmek ister miyim diye sordu. Çığlık atıp boynuna sarılmak istedim o an! Celal ile 8 aylık bir ilişkimiz var. Çok mutluyuz. Allah Burak Hoca’dan razı olsun. Bana hayatımın erkeğini verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here