Büyü Nedir?

Büyü insan iradesi sonucu oluşan ve bunun için gizil güçlerden yardım alabilmek amacı ile medyumlara danışılan ve bu kapsamda yapılan işlemlerdir. Büyüler ve büyü yapma ve büyü bozma şeklinde iki aşamalı şekilde kendine çalışma alanı bulur. Bunun için de her medyum ile çalışmak anlamsızdır. Medyumların kendi imkanları doğrultusunda yapmış olduğu çalışmalar bulunmaktadır. Bu çalışmaları bu sayede kolay bir şekilde sağlayabilmek amacı ile her zaman güvenilir medyum bulmak önemlidir.

Büyü ve büyücük geçmiş tarihten beri olan bir durumdur. Yani kadim bilgilerin varlığı yeni oluşmuş bir durum değildir. Kadim bilgiler, her zaman gaipten haberler alarak insanların hayatına yön vermesi düzeni içine kurulu bir sistemi oluşturmaktadır. Bu sayede de kişilerin hayatlarına etki etmek üzere büyü yapan ve yaptıran kişiler uzun zamandır söz konusudur.

Büyünün Çeşitleri Nelerdir

Büyü çeşitleri rahmani büyüler ve şeytani büyüler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Büyü çeşitleri söz konusu olduğunda kimi zaman kişinin masumane bir şekilde hayatını düzene sokması görülür. Bazı zamanlar da ise büyünün kin gütme amacı ile yapıldığı da söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle Rahmani olanlar, iyi cimler ile yapılan çalışmaları kapsamaktadır. yani kendini birine şirin göstermek amacı ile sevgi büyüsü, aşk ve bağlama büyüsü bu büyü çeşitlerine örnek olabilir. Ancak şeytani büyüler, bir kişiyi intikam duygusu ile harekete geçerek hasta etme ve bu kapsamda da büyüyü yapan kişinin yaptırılan kişiye karşın bir kin ve nefret amacı gütmesi söz konusu olur. Bu büyüler genellikle ayrıma amaçlıdır. Oğlunu kıskanan bir kaynana, bu büyüyü oğlu ile ayrılmaları için gelinine rahatlıkla uygulayabilir. Ayrıca kaynanasından çok çekmiş bir gelin ise onun hastalanması için, elinin dilinin bağlanması adına, kaynanasına hastalık büyüsü yapabilir. Hatta bu gelin bazen o kadar eziyet çeker ki intikam duygusu ile, kaynanasının ölmesini arzu eder. Çünkü o ortadan kalkınca aile saadeti eski düzenine kavuşacaktır. Bir annenin bir eşin kayınvalideden bu kadar fazla çekmesi ona çok bilindik olan sabun büyüsü yapmasına sebep olabilmektedir.

Sizler de bu bilgilerden yola çıkarak Medyum Kadim Bey büyü yapar mı, yaparsa hangi alanda hizmet verir. Bunları öğrenebilirsiniz. Sitemizde yapılan büyü çalışmaları, büyü ile ilgili bilgiler ve medyumların kendi uzmanlık alanları doğrultusunda hangi işlemlere gücünün yeteceği ve hangi işlemler ile yetkilendirildiklerini de bulabilirsiniz. Bunu ancak en doğru bir şekilde ilgili medyuma ilgili çalışmayı yaptırmış olan kişilerden yararlanarak alabilirsiniz. Büyü ve büyücülük tarihi boyunca, insanların kendi eşlerine şirin görünmek amacı ile ya da çekemedikleri kişilerin kötülüğünü ancak büyü ile sağlamalarını düşünmeleri bu kadim bilimin uzun yüzyıllar boyunca yaşadığını ve yaşayacağını da bize göstermektedir.

Medyum Kadim Bey hakkında yazılan yorumlar da sitemizde mevcuttur. Bu nedenle sizler de Medyum Kadim Bey yorumları yazarak, bu medyuma ilişkin bilgi ve paylaşım bulabilirsiniz. Bu medyuma çalışma yaptırmış olan kişilerin olumlu yorumlarını ya da olumsuz yorumlarını ilgili alanda bulabilirsiniz. Çalışmaları başarısız olan kişilerin ya da parasal mevzularda sıkıntı yaşamış bir kişi var ise bu işlemleri de Medyum Kadim Bey Şikayetleri konusunda bulunan şikayetler hakkında yorumlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Medyum Kadim Bey dolandırıcı mı, bunu öğrenmek içi tek yol, burada bulunan Medyum Kadim Bey yorumlarına bakmak olmalıdır. Ayrıca burada medyumunuzun güvenilirliğini de sorgulayabilirsiniz. Bu nedenle de Medyum Kadim Bey güvenilir mi yoksa değil mi konularında sizler de her zaman, tarafsız bir bakış açısı ile birlikte bu alanda bulunabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here